Sprawiamy, że budynki działają ze zdwojoną energią

Od biur po zakłady przemysłowe, firma Eaton oferuje szeroki wachlarz rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo, produktywność i komfort

Dbamy o energię budynków jutra już dziś

W Eaton wierzymy, że budynki przyszłości mogą już dziś być zaprojektowane w sposób nowoczesny, dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji, które są odpowiedzią zarówno na potrzeby naszych klientów, jak i użytkowników docelowych. Nasza wiedza umożliwia zapewnienie najszerszych kompleksowych rozwiązań elektrycznych dla budynków: od systemów przeciwpożarowych i oświetlenia po dystrybucję energii, zasilanie i sterowanie nim.

Niezawodność i wydajność, jakie oferuje asortyment produktów i usług firmy Eaton, umożliwiają naszym klientom maksymalny zwrot z inwestycji, wygodę i bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo jest podstawą wszystkich usług wykonywanych przez firmę Eaton w budynkach. Ochrona pracowników i mienia naszych klientów pozwala im odnosić sukcesy, niezależnie od profilu firmy i jej lokalizacji. Efektywność energetyczna, produktywność i zrównoważony rozwój mają coraz większe znaczenie z punktu widzenia środowiska i gospodarki. Zespoły firmy Eaton ds. zarządzania projektami i ich realizacji zapewniają fachową wiedzę, aby zagwarantować, że proponowane rozwiązania przynoszą oczekiwane korzyści i są dostarczone na czas.

Wychodząc naprzeciw konkretnym i jednocześnie różnorodnym potrzebom naszych klientów, firma Eaton zajmuje się krytycznymi obszarami bezpieczeństwa w zakresie rozdziału energii niskiego napięcia.